Calvin Klein CK5940S-318-50 Ck5940s 50 318 aurinkolasit
thumbnail
Calvin Klein Miesten Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Varastossa
Only One Left - More On Order
Tilaa seuraavan tunnin arvioitu toimitusta Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Thursday 14 May 2026.
30 päivää ilman ongelmia
Vapaa UK seuraavaksi arkipäiväksi
CK5940S-318-50 Calvin Klein Ck5940s 50 318 aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:19mm
Eye Koko:50mm
fit:Pieni
Frame muoto:Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali:Asetaatti
Kehyksen väri:Vihreä
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Vihreä
objektiivitekniikka:UV-suoja
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Naiset
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:140mm