Under Armour UA5050-G-0VK-54 Ua5050 g 54 0vk optiikat
thumbnail
Under Armour Miesten Silmälasit UA5050-G-0VK-54
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä silmlasit.
Käytä koodia "TENSET" saadaksesi ylimääräisen 10% alennuksen
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
30 päivää ilman ongelmia
Free UK Delivery
UA5050-G-0VK-54 Under Armour Ua5050 g 54 0vk optiikat tekniset tiedot
Bridge koko:17mm
Eye Koko:54mm
fit:Keskipitkä
Frame muoto:Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali:Metalli
Kehyksen väri:Kaksisävyinen
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Selvä
Silta tai Pad:Tyyny
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:145mm