Under Armour UA5017-G-N9P-50 Ua5017 g 50 n9p -optiikka
thumbnail
Under Armour Miesten Silmälasit UA5017-G-N9P-50
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä silmlasit.
Käytä koodia "TENSET" saadaksesi ylimääräisen 10% alennuksen
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
30 päivää ilman ongelmia
Free UK Delivery
UA5017-G-N9P-50 Under Armour Ua5017 g 50 n9p -optiikka tekniset tiedot
Bridge koko:21mm
Eye Koko:50mm
fit:Pieni
Frame muoto:Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali:Asetaatti
Kehyksen väri:Kilpikonnanluu
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Selvä
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:145mm