Under Armour UA5007-G-R81-55 Ua5007 g 55 r81 -optiikka
thumbnail
Under Armour Miesten Silmälasit UA5007-G-R81-55
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä silmlasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
UA5007-G-R81-55 Under Armour Ua5007 g 55 r81 -optiikka tekniset tiedot
Bridge koko:18mm
Eye Koko:55mm
fit:Suuri
Frame muoto:Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali:Metalli
Kehyksen väri:Hopea
Kehystyyppi:Reunattomat
Linssin väri:Selvä
Silta tai Pad:Tyyny
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:140mm