  3. Jimmy Choo SONJA-G-S-807-55
Jimmy Choo
Jimmy Choo SONJA-G-S-807-55 Sonja 55 gs 807 sonja aurinkolasit
thumbnail
Jimmy Choo Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Käytä koodia "TENSET" saadaksesi ylimääräisen 10% alennuksen
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Tuesday 19 May 2026.
30 päivää ilman ongelmia
Free UK Delivery
virallinen kauppias
SONJA-G-S-807-55 Jimmy Choo Sonja 55 gs 807 sonja aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:17mm
Eye Koko:55mm
fit:Suuri
Frame muoto:Kissan Silmä
Kehyksen materiaali:Asetaatti
Kehyksen väri:Musta
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Harmaa
objektiivitekniikka:UV-suoja
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Naiset
Takuuaika:2 Years Tuottaja
Temple Pituus:145mm