  3. Jimmy Choo JIMENA-S-2M2-60
Jimmy Choo
Jimmy Choo JIMENA-S-2M2-60 Jimena 60s 2m2 aurinkolasit
thumbnail
Jimmy Choo Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
JIMENA-S-2M2-60 Jimmy Choo Jimena 60s 2m2 aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:12mm
Eye Koko:60mm
fit:Suuri
Frame muoto:Aviator / Navigator
Kehyksen materiaali:Metalli
Kehyksen väri:Kulta
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Harmaa
objektiivitekniikka:Savu
objektiivitekniikka:Kaltevuus
objektiivitekniikka:UV-suoja
Silta tai Pad:Tyyny
sukupuoli:Naiset
Takuuaika:2 Years Tuottaja
Temple Pituus:145mm