Burberry BE2411-3002-53 Be2411 53 3002 optiikka
thumbnail
Burberry Miesten Silmälasit BE2411-3002-53
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä silmlasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
BE2411-3002-53 Burberry Be2411 53 3002 optiikka tekniset tiedot
Bridge koko:18mm
Eye Koko:53mm
fit:Keskipitkä
Frame muoto:Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali:Asetaatti
Kehyksen väri:Kilpikonnanluu
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Selvä
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:145mm