Burberry BE2404F-4119-53 Be2404f 53 4119 optiikka
thumbnail
Burberry Silmälasit BE2404F-4119-53
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä silmlasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
BE2404F-4119-53 Burberry Be2404f 53 4119 optiikka tekniset tiedot
Bridge koko:17mm
Eye Koko:53mm
fit:Keskipitkä
Frame muoto:Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali:Asetaatti
Kehyksen väri:Bordeaux
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Selvä
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Naiset
Temple Pituus:140mm