Burberry BE1386-1005-57 Be1386 57 1005 optiikka
thumbnail
Burberry Miesten Silmälasit BE1386-1005-57
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä silmlasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
BE1386-1005-57 Burberry Be1386 57 1005 optiikka tekniset tiedot
Bridge koko:15mm
Eye Koko:57mm
fit:Suuri
Frame muoto:Aviator / Navigator
Kehyksen materiaali:Metalli
Kehyksen väri:Hopea
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Selvä
Silta tai Pad:Tyyny
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:145mm