Costa Del Mar 6S9104-910405-57 6s9104 57 910405 lido-aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Miesten Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
6S9104-910405-57 Costa Del Mar 6s9104 57 910405 lido-aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:16mm
Eye Koko:57mm
fit:Suuri
Frame muoto:Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali:Muovi
Kehyksen väri:Musta
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Sininen
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:132mm