Costa Del Mar 6S9086-908602-61 6s9086 61 908602 Pargo-aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Miesten Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
6S9086-908602-61 Costa Del Mar 6s9086 61 908602 Pargo-aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:17mm
Eye Koko:61mm
fit:Suuri
Frame muoto:Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali:Muovi
Kehyksen väri:Musta
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Harmaa
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:130mm