Costa Del Mar 6S9084-908405-55 6s9084 55 908405 Caleta-aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Käytä koodia "TENSET" saadaksesi ylimääräisen 10% alennuksen
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
30 päivää ilman ongelmia
Free UK Delivery
6S9084-908405-55 Costa Del Mar 6s9084 55 908405 Caleta-aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:19mm
Eye Koko:55mm
fit:Suuri
Frame muoto:Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali:Muovi
Kehyksen väri:Sininen
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Harmaa
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Naiset
Temple Pituus:139mm