Costa Del Mar 6S9081-908106-57 6s9081 57 908106 Palmas-aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Miesten Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
6S9081-908106-57 Costa Del Mar 6s9081 57 908106 Palmas-aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:17mm
Eye Koko:57mm
fit:Suuri
Frame muoto:Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali:Muovi
Kehyksen väri:Sininen
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Sininen
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Miesten
sukupuoli:Naiset
Temple Pituus:135mm