Costa Del Mar 6S9051-905101-53 6s9051 53 905101 salina aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Käytä koodia "TENSET" saadaksesi ylimääräisen 10% alennuksen
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
30 päivää ilman ongelmia
Free UK Delivery
6S9051-905101-53 Costa Del Mar 6s9051 53 905101 salina aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:20mm
Eye Koko:53mm
fit:Keskipitkä
Frame muoto:Kissan Silmä
Kehyksen materiaali:Muovi
Kehyksen väri:Musta
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Sininen
objektiivitekniikka:Peili
sukupuoli:Naiset
Temple Pituus:140mm