Costa Del Mar 6S9031-903107-56 6s9031 56 903107 victoria-aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Käytä koodia "TENSET" saadaksesi ylimääräisen 10% alennuksen
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
30 päivää ilman ongelmia
Free UK Delivery
6S9031-903107-56 Costa Del Mar 6s9031 56 903107 victoria-aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:19mm
Eye Koko:56mm
fit:Suuri
Frame muoto:Pyöreä / Oval
Kehyksen materiaali:Muovi
Kehyksen väri:Harmaa
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Violetti
objektiivitekniikka:Polarisoitunut
objektiivitekniikka:UV-suoja
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Naiset
Temple Pituus:135mm