Costa Del Mar 6S9027-902706-56 6s9027 56 902706 Vela-aurinkolasit
Käytä koodia "TENSET" saadaksesi ylimääräisen 10% alennuksen
Vastaavia tuotteita
6S9027-902706-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902706 Vela-aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:15mm
Eye Koko:56mm
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Vihreä
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:131mm