Costa Del Mar 6S9027-902703-56 6s9027 56 902703 Vela-aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Miesten Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Käytä koodia "TENSET" saadaksesi ylimääräisen 10% alennuksen
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
30 päivää ilman ongelmia
Free UK Delivery
Vastaavia tuotteita
6S9027-902703-56 Costa Del Mar 6s9027 56 902703 Vela-aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:15mm
Eye Koko:56mm
fit:Suuri
Frame muoto:Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali:Muovi
Kehyksen väri:Kilpikonnanluu
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Ruskea
objektiivitekniikka:Polarisoitunut
objektiivitekniikka:UV-suoja
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:131mm