Costa Del Mar 6S9004-900408-58 6s9004 58 900408 waterwoman 2 aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
6S9004-900408-58 Costa Del Mar 6s9004 58 900408 waterwoman 2 aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:18mm
Eye Koko:58mm
fit:Suuri
Frame muoto:Kissan Silmä
Kehyksen materiaali:Asetaatti
Kehyksen väri:Ruskea
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Ruskea
objektiivitekniikka:Polarisoitunut
objektiivitekniikka:UV-suoja
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Naiset
Temple Pituus:132mm