Costa Del Mar 6S6006-600609-61 6s6006 61 600609 helo-aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Miesten Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Käytä koodia "TENSET" saadaksesi ylimääräisen 10% alennuksen
saatavissa
Varastossa In 4-6 Days
Toimitus arvioitu Yhdistynyt kuningaskunta mennessä Wednesday 20 May 2026.
30 päivää ilman ongelmia
Free UK Delivery
6S6006-600609-61 Costa Del Mar 6s6006 61 600609 helo-aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:14mm
Eye Koko:61mm
fit:Suuri
Frame muoto:Aviator / Navigator
Kehyksen materiaali:Metalli
Kehyksen väri:Kulta
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Vihreä
objektiivitekniikka:Polarisoitunut
objektiivitekniikka:UV-suoja
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Miesten
sukupuoli:Naiset
Temple Pituus:128mm