Costa Del Mar 6S4009-400903-62 6s4009 62 400903 Flagler-aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Miesten Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
6S4009-400903-62 Costa Del Mar 6s4009 62 400903 Flagler-aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:14mm
Eye Koko:62mm
fit:Suuri
Frame muoto:Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali:Metalli
Kehyksen väri:Kulta
Kehystyyppi:Semi Rimless
Linssin väri:Sininen
objektiivitekniikka:Polarisoitunut
objektiivitekniikka:UV-suoja
Silta tai Pad:Tyyny
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:130mm