Costa Del Mar 6S2004-200402-54 6s2004 54 200402 bimini-aurinkolasit
thumbnail
Costa Del Mar Aurinkolasit
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä aurinkolasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
6S2004-200402-54 Costa Del Mar 6s2004 54 200402 bimini-aurinkolasit tekniset tiedot
Bridge koko:20mm
Eye Koko:54mm
fit:Keskipitkä
Frame muoto:Kissan Silmä
Kehyksen materiaali:Asetaatti
Kehyksen väri:Kilpikonnanluu
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Vihreä
objektiivitekniikka:Peili
objektiivitekniikka:Polarisoitunut
objektiivitekniikka:UV-suoja
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Naiset
Temple Pituus:140mm