| Bridge koko: | 20mm |
| Eye Koko: | 55mm |
| Frame muoto: | Square / Suorakaide |
| Kehyksen materiaali: | Asetaatti |
| Kehyksen väri: | Kilpikonnanluu |
| Kehystyyppi: | Täysi Vanne |
| Linssin väri: | Vihreä |
| saranatyypille: | Ei Flex |
| Silta tai Pad: | Silta |
| sukupuoli: | Naiset |
| Takuuaika: | 2 Years Tuottaja |
| Temple Pituus: | 145mm |
| EAN: | 0762753463746 |
- TuotetiedotTuotetiedot
- palauttamispolitiikatpalauttamispolitiikat
- Tuotearvioinnit (1)Tuotearvioinnit (1)
Paluu & Vaihto
Olemme varmoja, että olet tyytyväinen ostokseesi. Jos et kuitenkaan ole täysin tyytyväinen tilaukseesi, tarjoamme käyttämättömille tuotteille 30 päivän palautusoikeuden. Katso lisätietoja täydellisestä palautuskäytännöstämme.
Napsauta tätä kirjoittaaksesi arvostelun
1Asiakaspalaute
Arvostelu jakautuu 1 arvosteluun
Hienoa!
Hyvä
kunnossa
Huono
Kauhea
Hannah Gibbon
Vahvistettu ChrisElli ostaja
Arvosteltu: 13 May 2015
Hienoa!
*****
(5 / 5)
Words cannot do these sunglasses justice!
The shape is timeless & effortlessly cool.
The subtle branding is enough for those in the know to give a nod of appreciation without having to spell it out.
The colour of the frame looks great with everything & is more flattering against the skin than perhaps a solid shade & through the green lenses, everything seems that much better.
The fit is good , they feel substantial & secure. The last thing you'd want is for them to fall off.
The only negative thing I could say would be that these sunglasses should come with a warning.
Once you've worn Celine sunglasses it's very difficult to settle for anything else.
They may be my first pair, but they certainly won't be my last.
The shape is timeless & effortlessly cool.
The subtle branding is enough for those in the know to give a nod of appreciation without having to spell it out.
The colour of the frame looks great with everything & is more flattering against the skin than perhaps a solid shade & through the green lenses, everything seems that much better.
The fit is good , they feel substantial & secure. The last thing you'd want is for them to fall off.
The only negative thing I could say would be that these sunglasses should come with a warning.
Once you've worn Celine sunglasses it's very difficult to settle for anything else.
They may be my first pair, but they certainly won't be my last.
FeefoArvostelut varten 23322805L551E
Näytetään 1 of 2059 kommentit. Lue täältä lisää.
| Treffi | Pisteet | Asiakaskommentti |
|---|---|---|
| 12 April 2019 | + | Service rating : Hyvä ja nopea palvelu. Nettisivun käännökset voisivat olla paremmat. Suosittelen kuitenkin. Product : On sitä mitä tilasin, vaimo on tyytyväinen |



