Under Armour UA5052-G-0JI-54 Ua5052 g 54 0ji optiikka
thumbnail
Under Armour Miesten Silmälasit UA5052-G-0JI-54
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä silmlasit.
Käytä koodia "TENSET" saadaksesi ylimääräisen 10% alennuksen
Free UK Delivery
UA5052-G-0JI-54 Under Armour Ua5052 g 54 0ji optiikka tekniset tiedot
Bridge koko:16mm
Eye Koko:54mm
Kehyksen materiaali:Metalli
Kehyksen väri:Vihreä
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Selvä
Silta tai Pad:Tyyny
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:140mm