Under Armour UA5030-B59-55 Ua5030 55 b59 -optiikka
thumbnail
Under Armour Miesten Silmälasit UA5030-B59-55
Ei vielä arvioitu, olkaa ensin lähetä tämä silmlasit.
Loppu varastosta
Syötä sähköpostiosoite on ilmoitettava heti, kun tämä tuote tulee saataville.
UA5030-B59-55 Under Armour Ua5030 55 b59 -optiikka tekniset tiedot
Bridge koko:16mm
Eye Koko:55mm
fit:Suuri
Frame muoto:Square / Suorakaide
Kehyksen materiaali:Muovi
Kehyksen väri:Vihreä
Kehystyyppi:Täysi Vanne
Linssin väri:Selvä
Silta tai Pad:Silta
sukupuoli:Miesten
Temple Pituus:135mm