| Bridge koko: | 14mm |
| Eye Koko: | 58mm |
| Frame muoto: | Aviator / Navigator |
| Kehyksen materiaali: | Metalli |
| Kehyksen väri: | Ruskea |
| Kehystyyppi: | Täysi Vanne |
| Linssin materiaali: | Lasi |
| Linssin väri: | Keltainen |
| objektiivitekniikka: | Fototrooppisten |
| objektiivitekniikka: | Kaltevuus |
| Silta tai Pad: | Tyyny |
| sukupuoli: | Miesten |
| sukupuoli: | Naiset |
| Takuuaika: | 2 Years Tuottaja |
| Temple Pituus: | 135mm |
| UPC: | 805367279031 |

- TuotetiedotTuotetiedot
- palauttamispolitiikatpalauttamispolitiikat
- Tuotearvioinnit (2)Tuotearvioinnit (2)
Paluu & Vaihto
Olemme varmoja, että olet tyytyväinen ostokseesi. Jos et kuitenkaan ole täysin tyytyväinen tilaukseesi, tarjoamme käyttämättömille tuotteille 30 päivän palautusoikeuden. Katso lisätietoja täydellisestä palautuskäytännöstämme.
Napsauta tätä kirjoittaaksesi arvostelun
2asiakkaiden arvostelut
Arvostelu jakautuu 2 arvion perusteella
Hienoa!
Hyvä
kunnossa
Huono
Kauhea
Wahab Abdul
Vahvistettu ChrisElli ostaja
Arvosteltu: 23 May 2020
Hienoa!
*****
(5 / 5)
Wahab Abdul
Vahvistettu ChrisElli ostaja
Arvosteltu: 22 May 2020
Hienoa!
*****
(5 / 5)
FeefoArvostelut varten RB3422Q-58-90424A
Näytetään 1 of 2055 kommentit. Lue täältä lisää.
| Treffi | Pisteet | Asiakaskommentti |
|---|---|---|
| 12 April 2019 | + | Service rating : Hyvä ja nopea palvelu. Nettisivun käännökset voisivat olla paremmat. Suosittelen kuitenkin. Product : On sitä mitä tilasin, vaimo on tyytyväinen |



