| Bridge koko: | 16mm |
| Eye Koko: | 62mm |
| Frame muoto: | Square / Suorakaide |
| Kehyksen materiaali: | Injected / Propion |
| Kehyksen väri: | Musta |
| Kehystyyppi: | Täysi Vanne |
| Linssin materiaali: | Polykarbonaatti |
| Linssin väri: | Sininen |
| objektiivitekniikka: | Iridium |
| Silta tai Pad: | Silta |
| sukupuoli: | Naiset |
| sukupuoli: | Miesten |
| Takuuaika: | 2 Years Tuottaja |
| Temple Pituus: | 134mm |
| EAN: | 0888392162304 |
- TuotetiedotTuotetiedot
- palauttamispolitiikatpalauttamispolitiikat
- Tuotearvioinnit (1)Tuotearvioinnit (1)
Paluu & Vaihto
Olemme varmoja, että olet tyytyväinen ostokseesi. Jos et kuitenkaan ole täysin tyytyväinen tilaukseesi, tarjoamme käyttämättömille tuotteille 30 päivän palautusoikeuden. Katso lisätietoja täydellisestä palautuskäytännöstämme.
Napsauta tätä kirjoittaaksesi arvostelun
1Asiakaspalaute
Arvostelu jakautuu 1 arvosteluun
Hienoa!
Hyvä
kunnossa
Huono
Kauhea
Steve
Vahvistettu ChrisElli ostaja
Arvosteltu: 6 May 2016
Hienoa!
*****
(5 / 5)
I have to say ChrisElli is the best online retailer i have ever come across. They saved me a massive £140 by price matching these Oakleys for me, thank you so much. These glasses are the best i have found and i have worn Oakleys since 1980. They fit perfectly, have a brilliant lens, a superb carbon style case. I bought the Saphire Iridium lens Carbon shift and i can quite honestly say they are the best out there. Well dont Oakley.
FeefoArvostelut varten OO9302-2
Näytetään 1 of 2055 kommentit. Lue täältä lisää.
| Treffi | Pisteet | Asiakaskommentti |
|---|---|---|
| 12 April 2019 | + | Service rating : Hyvä ja nopea palvelu. Nettisivun käännökset voisivat olla paremmat. Suosittelen kuitenkin. Product : On sitä mitä tilasin, vaimo on tyytyväinen |



