| Bridge koko: | 15mm |
| Eye Koko: | 60mm |
| fit: | Keskipitkä |
| Frame muoto: | Square / Suorakaide |
| Kehyksen materiaali: | Nailon |
| Kehyksen väri: | Musta |
| Kehystyyppi: | Täysi Vanne |
| Linssin materiaali: | Lasi |
| Linssin väri: | Ruusu |
| objektiivitekniikka: | Iskunkestävä |
| objektiivitekniikka: | Fototrooppisten |
| objektiivitekniikka: | Naarmunkestävä |
| objektiivitekniikka: | Polarisoitunut |
| saranatyypille: | Ei Flex |
| Silta tai Pad: | Silta |
| sukupuoli: | Miesten |
| suodinsovitin: | 3 |
| Takuuaika: | 2 Years Tuottaja |
| Temple Pituus: | 130mm |
| EAN: | 0726644089255 |
- TuotetiedotTuotetiedot
- palauttamispolitiikatpalauttamispolitiikat
- Tuotearvioinnit (1)Tuotearvioinnit (1)
Paluu & Vaihto
Olemme varmoja, että olet tyytyväinen ostokseesi. Jos et kuitenkaan ole täysin tyytyväinen tilaukseesi, tarjoamme käyttämättömille tuotteille 30 päivän palautusoikeuden. Katso lisätietoja täydellisestä palautuskäytännöstämme.
Napsauta tätä kirjoittaaksesi arvostelun
1Asiakaspalaute
Arvostelu jakautuu 1 arvosteluun
Hienoa!
Hyvä
kunnossa
Huono
Kauhea
Yuri
Arvosteltu: 17 Jun 2017
Hienoa!
*****
(5 / 5)
FeefoArvostelut varten 8264
Näytetään 1 of 2055 kommentit. Lue täältä lisää.
| Treffi | Pisteet | Asiakaskommentti |
|---|---|---|
| 12 April 2019 | + | Service rating : Hyvä ja nopea palvelu. Nettisivun käännökset voisivat olla paremmat. Suosittelen kuitenkin. Product : On sitä mitä tilasin, vaimo on tyytyväinen |



